KONST / Litografier / Färglitografi 13846507
nr 1384 6507
Stig Lindberg
(1916-1982), Sverige
Färglitografi, Tryckt signatur, Ansikte, yttermått inklusive ram: 32x23 cm. Ej signerad
Stig Lindberg, svensk formgivare och målare född 1916, död 1982.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 mars 2021
kl 20:43:29
200 kr
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
Stig Lindberg
Läs mer om Stig Lindberg